امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک در مورد دادن خواص ماده در قسمت engineering data
با سلام و خسته نباشید من قصد دارم خواص یک پلیمر را در قسمت engineering data وارد کنم، شیب نمودار stress-strain تست کشش این ماده در حالت پلاستیک منفی می باشد. چندبار سعی کردم تا در قسمت plasticity از زیرشاخه multilinear isotropic hardening دربخش tabular به صورت نقطه به نقطه داده های آن نمودار را وارد کنم اما به دلیل داشتن شیب منفی نرم افزار این اطلاعات را تایید نکرد و به رنگ زرد در می آیدد. لطفا راهنمایی بفرمائید که چطور می توانم خواص این ماده را در محدوده پلاستیک به نرم افزار معرفی کنم.

پاسخ

(03-04-2019، 02:15 PM)hgramizadeh@yahoo.com نوشته است: با سلام و خسته نباشید من قصد دارم خواص یک پلیمر را در قسمت engineering data وارد کنم، شیب نمودار stress-strain تست کشش این ماده در حالت پلاستیک منفی می باشد. چندبار سعی کردم تا در قسمت plasticity از زیرشاخه multilinear isotropic hardening دربخش tabular به صورت نقطه به نقطه داده های آن نمودار را وارد کنم اما به دلیل داشتن شیب منفی نرم افزار این اطلاعات را تایید نکرد و به رنگ زرد در می آیدد. لطفا راهنمایی بفرمائید که چطور می توانم خواص این ماده را در محدوده پلاستیک به نرم افزار معرفی کنم.

سلام: 
قبلا یه پروژه مشابه این مورد شما داشتم که یکی واسم انجام داد. آی دی تلگرامشون رو براتون میفرستم امیدوارم مشکلتون رو حل کنن. خوبشون اینه که مستقیم با خود دانشجو کار میکنن و به قول خودشون هدفشون حذف دلالهای پروژست که یه پول اضافی از دانشجو میگیرن و واقعا هم همینطوره، الان چیزی که زیاد شده دلالهای پروژه های دانشجویی هستن که الکی یه پول اضافی از دانشجو میگیرن. آی دی تلگرامشون رو در زیر براتون فرستادم:
ID: @Parsa_Moosaei

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Bug اختصاص المان به قسمت های مختلف s.hesam.addin.nabavi@gmail.com 1 5,971 08-07-2013، 05:03 PM
آخرین ارسال: Amin1978
Bug درخواست کمک برای اختصاص دادن سطح مقطع برای هر المان dr.salvl 4 1,808 01-25-2013، 07:21 AM
آخرین ارسال: vs_r2002

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast