امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر نحوه ثبت اختراع تولیدات
سلام 
من بعد از کلی جستجو در اینترنت تونستم مرکز حامی نوابغ جوان رو پیدا کنم که کمکم کنه چیزی که ساخته بودمو بتونم به عنوان اختراع ثبت کنم که بتونم ماکیت معنوی طرحم رو بدست بیارم .
41 41 41

nokhbeha.com

https://www.nokhbeha.com

پاسخ

(08-15-2018، 01:02 PM)sami589674 نوشته است: سلام 
من بعد از کلی جستجو در اینترنت تونستم مرکز حامی نوابغ جوان رو پیدا کنم که کمکم کنه چیزی که ساخته بودمو بتونم به عنوان اختراع ثبت کنم که بتونم ماکیت معنوی طرحم رو بدست بیارم .
41 41 41

nokhbeha.com

https://www.nokhbeha.com

پاسخ

سلام دوستان من به دنبال یک جایی هستم که بتونم اختراعم رو در مکان های بین المللی به عرصه ی نمایش بزارم ا نیاز به حمایت دارم جایی رو می شناسید ؟ 
ممنون میشم معرفی کنید ؟

(09-01-2018، 12:29 PM)mahsa789 نوشته است: سلام دوستان من به دنبال یک جایی هستم که بتونم اختراعم رو در مکان های بین المللی به عرصه ی نمایش بزارم ا نیاز به حمایت دارم جایی رو می شناسید ؟ 
ممنون میشم معرفی کنید ؟

سلام عزیزم 
طبقه بندی بین المللی اختراعات

همانطور که می دانیم یکی از اصلی ترین شروط ثبت اختراع، جدید بودن ادعای مورد نظر است. جستجوی در بین میلیون ها اختراع می تواند چالش های فراوانی را به همراه داشته باشد. به همین منظور سازمان جهانی مالکیت فکری WIPO، نظام طبقه بندی بین المللی اختراعات بر اساس گروه فن آوری International Patent Classification (IPC) را تشکیل داده است که اطلاعات مربوط به ابداعات و اختراعات را به ساختارهایی قابل مدیریت تبدیل نموده است.
اینو انجام دادین ؟
منبع : موسسه حامی نوابغ جوان

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Bug نحوه پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور Dash @li 4 1,834 08-28-2013، 08:19 PM
آخرین ارسال: vahid

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast