امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش اعتماد به نفس در چهل روز
سلام
با بررسی جوامع مختلف بشری به این نتیجه رسیدند که دلیل اصلی شکست یا عدم اقدام انسانها ، نداشتن باور صحیح و عدم اعتماد به نفس می باشد. به همین منظور سایت میلیاردر ایرانی در نظر دارد ، مطلبی را با عنوان افزایش اعتماد به نفس در چهل روز را برای شما علاقمندان به موفقیت در امور مختلف زندگی شخصی ، کاری ، دوستی و .. ارائه نماید اما باید توجه داشت تنها و تنها از طریق انجام تمرینات و بیان گفتارها و کلماتی که در متن قرار داده شده اعتماد به نفس حاصل می گردد و باید شما باور کنید تا رخ دهد.
خواندن به تنهایی کافی نیست ، اقدام کنید.
مطلب روزانه به روزرسانی می گردد.
روز اول : دور کردن امواج منفی از خود
برای داشتن اعتماد به نفس باید امواج منفی را از همین امروز از خود دور کنید.
بیندیشید و ببینید چه مسائل و باورهایی شما را ناراحت می کند. آیا فکر میکنید بدشانس هستید و خدا با شما نیست ؟ آیا فکر میکنید برای موفقیت حتما به پول یا پارتی نیاز دارید؟ اگر پررو هستید، این نشانه اعتماد به نفس نیست.
همواره ما از کلمات و سخن های خودمان ، در مسیر شکست قدم برمیداریم . میگوییم نمی توانیم ، نمی شود. من پول ندارم و...
افکار و احساسات شما ، اعمال شما را بوجود می آورد پس چه زیباست از منفی ها دوری کنیم . افسار افکار خود را در دست بگیرید و برای خود بهترینها را بخواهید.تنها چیزی که مختص به هر فرد می باشد افکار اوست پس برای شادی روح و جسم خود افکارمثبت را در ذهنتان جاری سازید.
هر فکر منفی را که دارید بر روی کاغذ یادداشت کنید مثلا : من حتما برای موفق شدن به پول نیاز دارم . من بدشانسم و...
برای اینکه راحت شوید تمام اینها را یادداشت نموده و در ده روز اینده سعی کنید از گفتن انها و یا یادآوری آنها خودداری کنید. هرگاه به سراغتان امد با یاداوری خاطره ای شیرین و فرح بخش یا تغییر مکان و قدم زدن یا حتی رفتن به دیدن فردی که خوشحالتان می کند یا صدایش ارامتان می کند ، با او ارتباط داشته باشید.
در ده روز آینده جملات زیر را هر روز چندین بار تکرار کنید بخصوص صبح ها بعد از بیداری و شب ها قبل از خواب :
همواره خدای مهربان با من است.
من نیرومندم و احساس شادابی می کنم.
هرروز اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنم.
خدای مهربان همه چیز را برای رسیدن به اهداف والای من اماده کرده است.نعمت های خدا بیشمار است برای همه و بخصوص برای من.
من وابسته و درگیر افکار گذشته خود نیستم و برای اهدافم تلاش می کنم.

روز دوم : تجسم خلاق داشته باشید.
آیا تا به حال به من آرمانی یا به بیان راحت تر به آنچه که دوست دارید باشید فکر کرده اید؟
هم اکنون از هرچه که می ترسید و ضعفی برای خود می دانید مثل ترس از سخنرانی در جمع یا ترس از عدم توانایی برقراری ارتباط  و... را بنویسید و برای رسیدن به من ارمانی آماده شوید.
در برابر ترسهای خود ، قوت ان را نیز بنویسید : مثلا اگر از شکست می ترسید روبروی شکست، پیروزی را یادداشت کنید. وقتی به کلمه پیروزی نگاه می کنید چقدر لذت بخش است . یعنی درس اول که از منفی به مثبت رجوع کنید.
حال قدم اول را برداشتیم.بیایید چشمانمان را ببندیم و خود را در حالتی که ارزو داریم تصور کنیم ، مثلا به عنوان سخنران در یک جمع بزرگ ، چقدر انرژی بخش است.
تجسم کنید و به تصویر در بیاورید اینکار کمک می کند انرژی مثبت دریافت کرده و برای حرکت در مسیر مورد نظر آماده تر باشید.
خود را لایق بهترینها بدانید و هرشب قبل از خواب دقایقی را جهت تجسم موقعیت عالی که دوست دارید به ان برسید درنظر بگیرید.
وقتی از بزرگترین هتل دار جهان پرسیدند چگونه از خدمتکاری به این مقام رسیدی ؟ گفت : در نبود مدیر هتل در اتاق ایشان بر روی صندلی مدیر خود را به جای او می گذاشتم و اینده را تصور می کردم و برای رسیدن به این مقام تلاش کردم و تلاش .

روز سوم : هیچگاه به دنبال تایئدتان از سوی دیگران نباشید.
اگر کسی یا جایی شما را تایئد نکرد ایا دنیا به اخر رسیده و دیگر نمی توان فعالیت و تلاشی کرد؟ چه بسیار معلولان و افراد کهنسالی که در اوج مشکلات بزرگترین قدمها را بر می دارند پس همواره به دنبال تایئد دیگران نباشید.
بله ، حس تایئد شدن بسیار شیرین است اما رسیدن به موفقیت و داشتن زندگی در کمال ارامش شیرین تر از آن است. هیچگاه برای تایئد خود به انجام اعمالی که در شان و مقام انسانی نیست ، دست نزنید.
همه چیز با نظارت و نظم خداوند حکیم به سوی خیر درجریان است.
من با روحیه ای قوی و سالم ، روزگار را سپری می کنم.
من لایق بهترینها هستم و در هر لحظه بهترینها را می پذیرم.

روز چهارم : بدترین چیز برای هر انسانی احساس گناه کردن است . تکلیف فرد گناهکار مشخص است اما فردی که احساس گناه می کند ، یعنی حس بی ارزش بودن ، بی خاصیت بودن به او دست داده است.
همواره با شکست نباید حس گناهکاری داشت، بلکه شکستها حامل پیامهایی هستند از جمله عبرت و حکمت . درنتیجه بعد از شکست یا هر مشکلی دوباره به هدف و برنامه خود دقت کنیم و محکم قدم برداریم.
شما بزرگ هستید و اجازه ندهید خودتان یا کسی شما را تحقیر کند. ( نیاز به درگیری نیست ، با ترک محل یا عدم پاسخگویی ،بزرگ منشی خود را نشان داده اید.)
مهم این است که برای رسیدن به موفقیت ، افراد مثبت و خوب شما را قبول داشته باشند.

روز پنجم : خود را باور داشته باشید و خود را برای انجام کارهایی مه از انها ترس دارید اماده کنید.
قبلا گفته شد که هر فردی از انجام کاری وحشت دارد مثلا از سخنرانی در جمع یا ... پس خود را برای انجام آنها آماده کنید و در مواقعی که قبلا می ترسیدید و حالا دوباره در ان موقعیت قرار گرفته اید با شجاعت وارد شده و خود را باور داشته باشید که می توانید.
اگر از برگردادندن محصول خراب به مغازه دار یا حتی اگر نسبت به دفاع از نظرات و حرفهایتان مس ترسیدید حالا قاطعانه در برابر نمی توانم های خود بایستید و می توانم را تکرار کرده و اقدام کنید.
شما باید انقدر بر خودتان مسلط شوید که در برابر جمع یا رئیستان ، برای شما فرقی با وقتی که تنها هستید نداشته باشد و با آسودگی خیال به انجام امور بپردازید.خونسردی خود را در هر حال حفظ کنید.
خداوند قادر و تواناست و ما بندگان نیز از نیروی خداوندی بهره می بریم پس می توانیم.
خداوند خیر است و خیر می خواهد پس امروز روز خیری برای من خواهد بود.
من می توانم ، من می توانم باید همین حالا اقدام کنم.

روز ششم : تا به اینجا شما با مواردی در خصوص چگونگی افزایش اعتماد به نفس آشنا شدید و در روز قبل به خودباوری اشاره کردیم. حالا کاغذی بردارید و بر روی ان توانایی های خود را بنویسید. همین حالا بنویسید. تواناییها چیزهای خارق العاده ای نیست ، توانایی راه رفتن ، توانایی دیدن ، توانایی صحبت کردن ، توانایی احساس کردن ، توانایی فکر کردن، توانایی پدرومادر خوبی بودن ، توانایی خواهر بودن و...همه تواناییهای زیادی داریم باید بیشتر دقت کنیم!!!
در ادامه به موفقیت هایی که دست یافتید اشاره داشته باشید ، فرقی نمی کند موفقیت کوچکی باشد یا موفقیتی بزرگ ، هر انچه که هست بنویسید. موفقیت تحصیل در دانشگاه ، موفقیت جذب دوستان فروان مثبت ، موفقیت داشتن خانواده سالم و مهربان و...
موفقیت تنها پول زیاد داشتن نیست ، موفقیت داشتن زندگی سالم ، داشتن خانواده سالم و شاداب و... است .
حال بر همه این موارد از تواناییها گرفته تا موفقیتهایتان دقت کنید ، تا به حال چقدر بخاطر اینها از خداوند مهربان شکرگزاری کرده اید؟
پس با دقت کامل تواناییها و موفقیت های خود را به یاد بیاوریم و بر روی کاغذ آنها را یادداشت کنیم و هرروز به انها نگاه بیندازیم.
مطالعه متن کامل در سایت میلیاردر ایرانی

پاسخ

وقتی شما خودتان را باور ندارید، چطور می توان انتظار داشت کسی به شما، ایده ها و توانایی هایتان ایمان داشته باشد؟ برای غلبه بر چالش های جدید، باید اعتماد به نفس داشته باشید. افراد ترسو و هیچگاه نمی خواهند از حریم آسایش خود بیرون بیایند. به همین دلیل افرادی که اعتماد به نفس کافی ندارند، همواره از کنار فرصت های مناسب عبور کرده یا در یک بن بست شغلی گیر می کنند. افرادی که اعتماد به نفس ندارند، مغلوب شرایط دشوار خارجی می شوند.

لوازم یدکی ماکسیماتشریفات مجالستشریفات مجالستشریفات مجالستشریفات مجالستشریفات مجالسCaustic soda Flakeخدمات مجالسخدمات مجالسخدمات مجالسخدمات مجالسفیلتر هوا

پاسخ

تاریخچه طب سوزنی ،نظریه طب سوزنی در چین آغاز شد.نخستین بار در اسناد ادبیات چند صد سال قبل ازعصر معاصرثبت شده است.

فلسفه ی تاریخچه طب سوزنی ریشه در سنت دائو است که بیش از 8000 سال به طول می انجامد. مردم این زمان در حال گردش و تفکر انرژی در جهان هستند.

جامعه ابتدایی چین به دو دوره زمانی تقسیم می شود - عصر سنگ قدیمی (10،000
سال پیش و فراتر از آن) و عصر سنگجدید (10،000 - 4000 سال پیش). در طول
عصر حجر قدیمی، چاقوها ساخته شده از سنگ و برای بعضی از روش های پزشکی
استفاده می شود. در طول عصر جدید سنگ، سنگ به سوزن های زیبا ساخته شده است و
به عنوان ابزار بهبود است. بسیاری از سوزن های سنگی و سوزن های ساخته شده
از بامبو و استخوان از خرابه های چین گرفته شده اند.

تاریخچه طب سوزنی
حدود 6000 سال قبل از میلاد دردرمان طب سوزنی به جای سوزن ها، سنگ های
تیز شده و استخوان های تیز مورد استفاده قرار گرفتند. این ابزار همچنین
برای روش های جراحی ساده مانند لگن آبسه و غیره استفاده می شد .

تاریخچه طب سوزنی مستند شده

اسناد مهر و موم شده در سال 198 قبل از میلاد در آرامگاه م وانگ دویی در
چین هیچ اشاره ای به روش های طب سوزنی ندارند اما دارای مراجعی راجع به
سیستم مریدین هستند.

نظریه طب سوزنی معتقد است که انرژی در بدن انسان جریان می یابد و این انرژی
می تواند برای ایجاد تعادل و سلامت هدایت شود. این جریان انرژی نامیده می
شود و "چی" تلفظ می شود.

نظریه طب سوزنی معتقد است که این چی در طول بدن در طول 12 کانال اصلی به
نام مریدین حرکت می کند. این مریدانی ها نماینده اعضای اصلی و عملکرد بدن
هستند. اما این مریدین ها راه دقیق اعصاب و جریان خون را دنبال نمی کنند.

توسعه طب سوزنی

تاریخچه طب سوزنی،طب
سوزنی در طول چند قرن بعد توسعه یافت و به تدریج یکی از درمان های
استاندارد مورد استفاده در چین شد. این روش های استفاده از ماساژ، رژیم
غذایی، طب گیاهی و حرارت درمانی یا موکسا بوسیون را تکمیل و پشتیبانی می
کند .

تاریخچه طب سوزنی
بین قرن چهاردهم و شانزدهم سلسله مینگ شکوفا شد (1644-1368). در طول این
دوره، مجموعه بزرگ طب سوزنی و Moxibustion با اصول طب سوزنی منتشر شد که
در آن شیوه های مدرن این سنت پایه ریزی شده است. این کتاب در ادامه به
توصیف 365 مورد اشاره می کند که نشان دهنده بازه های کانال است که از طریق
آن می توان سوزن ها را برای تغییر جریان چی وارد کرد.

برای اطلاعات بیشتر تاریخچه طب سوزنی کلیک کنید

مطالب مرتبط:

طب سوزنی چیست ؟

انواع سوزن در استفاده در طب سوزنی

پاسخ

(08-29-2017، 04:27 PM)CWNT نوشته است: سلام
با بررسی جوامع مختلف بشری به این نتیجه رسیدند که دلیل اصلی شکست یا عدم اقدام انسانها ، نداشتن باور صحیح و عدم اعتماد به نفس می باشد. به همین منظور سایت میلیاردر ایرانی در نظر دارد ، مطلبی را با عنوان افزایش اعتماد به نفس در چهل روز را برای شما علاقمندان به موفقیت در امور مختلف زندگی شخصی ، کاری ، دوستی و .. ارائه نماید اما باید توجه داشت تنها و تنها از طریق انجام تمرینات و بیان گفتارها و کلماتی که در متن قرار داده شده اعتماد به نفس حاصل می گردد و باید شما باور کنید تا رخ دهد.
خواندن به تنهایی کافی نیست ، اقدام کنید.
مطلب روزانه به روزرسانی می گردد.
روز اول : دور کردن امواج منفی از خود
برای داشتن اعتماد به نفس باید امواج منفی را از همین امروز از خود دور کنید.
بیندیشید و ببینید چه مسائل و باورهایی شما را ناراحت می کند. آیا فکر میکنید بدشانس هستید و خدا با شما نیست ؟ آیا فکر میکنید برای موفقیت حتما به پول یا پارتی نیاز دارید؟ اگر پررو هستید، این نشانه اعتماد به نفس نیست.
همواره ما از کلمات و سخن های خودمان ، در مسیر شکست قدم برمیداریم . میگوییم نمی توانیم ، نمی شود. من پول ندارم و...
افکار و احساسات شما ، اعمال شما را بوجود می آورد پس چه زیباست از منفی ها دوری کنیم . افسار افکار خود را در دست بگیرید و برای خود بهترینها را بخواهید.تنها چیزی که مختص به هر فرد می باشد افکار اوست پس برای شادی روح و جسم خود افکارمثبت را در ذهنتان جاری سازید.
هر فکر منفی را که دارید بر روی کاغذ یادداشت کنید مثلا : من حتما برای موفق شدن به پول نیاز دارم . من بدشانسم و...
برای اینکه راحت شوید تمام اینها را یادداشت نموده و در ده روز اینده سعی کنید از گفتن انها و یا یادآوری آنها خودداری کنید. هرگاه به سراغتان امد با یاداوری خاطره ای شیرین و فرح بخش یا تغییر مکان و قدم زدن یا حتی رفتن به دیدن فردی که خوشحالتان می کند یا صدایش ارامتان می کند ، با او ارتباط داشته باشید.
در ده روز آینده جملات زیر را هر روز چندین بار تکرار کنید بخصوص صبح ها بعد از بیداری و شب ها قبل از خواب :
همواره خدای مهربان با من است.
من نیرومندم و احساس شادابی می کنم.
هرروز اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنم.
خدای مهربان همه چیز را برای رسیدن به اهداف والای من اماده کرده است.نعمت های خدا بیشمار است برای همه و بخصوص برای من.
من وابسته و درگیر افکار گذشته خود نیستم و برای اهدافم تلاش می کنم.

روز دوم : تجسم خلاق داشته باشید.
آیا تا به حال به من آرمانی یا به بیان راحت تر به آنچه که دوست دارید باشید فکر کرده اید؟
هم اکنون از هرچه که می ترسید و ضعفی برای خود می دانید مثل ترس از سخنرانی در جمع یا ترس از عدم توانایی برقراری ارتباط  و... را بنویسید و برای رسیدن به من ارمانی آماده شوید.
در برابر ترسهای خود ، قوت ان را نیز بنویسید : مثلا اگر از شکست می ترسید روبروی شکست، پیروزی را یادداشت کنید. وقتی به کلمه پیروزی نگاه می کنید چقدر لذت بخش است . یعنی درس اول که از منفی به مثبت رجوع کنید.
حال قدم اول را برداشتیم.بیایید چشمانمان را ببندیم و خود را در حالتی که ارزو داریم تصور کنیم ، مثلا به عنوان سخنران در یک جمع بزرگ ، چقدر انرژی بخش است.
تجسم کنید و به تصویر در بیاورید اینکار کمک می کند انرژی مثبت دریافت کرده و برای حرکت در مسیر مورد نظر آماده تر باشید.
خود را لایق بهترینها بدانید و هرشب قبل از خواب دقایقی را جهت تجسم موقعیت عالی که دوست دارید به ان برسید درنظر بگیرید.
وقتی از بزرگترین هتل دار جهان پرسیدند چگونه از خدمتکاری به این مقام رسیدی ؟ گفت : در نبود مدیر هتل در اتاق ایشان بر روی صندلی مدیر خود را به جای او می گذاشتم و اینده را تصور می کردم و برای رسیدن به این مقام تلاش کردم و تلاش .

روز سوم : هیچگاه به دنبال تایئدتان از سوی دیگران نباشید.
اگر کسی یا جایی شما را تایئد نکرد ایا دنیا به اخر رسیده و دیگر نمی توان فعالیت و تلاشی کرد؟ چه بسیار معلولان و افراد کهنسالی که در اوج مشکلات بزرگترین قدمها را بر می دارند پس همواره به دنبال تایئد دیگران نباشید.
بله ، حس تایئد شدن بسیار شیرین است اما رسیدن به موفقیت و داشتن زندگی در کمال ارامش شیرین تر از آن است. هیچگاه برای تایئد خود به انجام اعمالی که در شان و مقام انسانی نیست ، دست نزنید.
همه چیز با نظارت و نظم خداوند حکیم به سوی خیر درجریان است.
من با روحیه ای قوی و سالم ، روزگار را سپری می کنم.
من لایق بهترینها هستم و در هر لحظه بهترینها را می پذیرم.

روز چهارم : بدترین چیز برای هر انسانی احساس گناه کردن است . تکلیف فرد گناهکار مشخص است اما فردی که احساس گناه می کند ، یعنی حس بی ارزش بودن ، بی خاصیت بودن به او دست داده است.
همواره با شکست نباید حس گناهکاری داشت، بلکه شکستها حامل پیامهایی هستند از جمله عبرت و حکمت . درنتیجه بعد از شکست یا هر مشکلی دوباره به هدف و برنامه خود دقت کنیم و محکم قدم برداریم.
شما بزرگ هستید و اجازه ندهید خودتان یا کسی شما را تحقیر کند. ( نیاز به درگیری نیست ، با ترک محل یا عدم پاسخگویی ،بزرگ منشی خود را نشان داده اید.)
مهم این است که برای رسیدن به موفقیت ، افراد مثبت و خوب شما را قبول داشته باشند.

روز پنجم : خود را باور داشته باشید و خود را برای انجام کارهایی مه از انها ترس دارید اماده کنید.
قبلا گفته شد که هر فردی از انجام کاری وحشت دارد مثلا از سخنرانی در جمع یا ... پس خود را برای انجام آنها آماده کنید و در مواقعی که قبلا می ترسیدید و حالا دوباره در ان موقعیت قرار گرفته اید با شجاعت وارد شده و خود را باور داشته باشید که می توانید.
اگر از برگردادندن محصول خراب به مغازه دار یا حتی اگر نسبت به دفاع از نظرات و حرفهایتان مس ترسیدید حالا قاطعانه در برابر نمی توانم های خود بایستید و می توانم را تکرار کرده و اقدام کنید.
شما باید انقدر بر خودتان مسلط شوید که در برابر جمع یا رئیستان ، برای شما فرقی با وقتی که تنها هستید نداشته باشد و با آسودگی خیال به انجام امور بپردازید.خونسردی خود را در هر حال حفظ کنید.
خداوند قادر و تواناست و ما بندگان نیز از نیروی خداوندی بهره می بریم پس می توانیم.
خداوند خیر است و خیر می خواهد پس امروز روز خیری برای من خواهد بود.
من می توانم ، من می توانم باید همین حالا اقدام کنم.

روز ششم : تا به اینجا شما با مواردی در خصوص چگونگی افزایش اعتماد به نفس آشنا شدید و در روز قبل به خودباوری اشاره کردیم. حالا کاغذی بردارید و بر روی ان توانایی های خود را بنویسید. همین حالا بنویسید. تواناییها چیزهای خارق العاده ای نیست ، توانایی راه رفتن ، توانایی دیدن ، توانایی صحبت کردن ، توانایی احساس کردن ، توانایی فکر کردن، توانایی پدرومادر خوبی بودن ، توانایی خواهر بودن و...همه تواناییهای زیادی داریم باید بیشتر دقت کنیم!!!
در ادامه به موفقیت هایی که دست یافتید اشاره داشته باشید ، فرقی نمی کند موفقیت کوچکی باشد یا موفقیتی بزرگ ، هر انچه که هست بنویسید. موفقیت تحصیل در دانشگاه ، موفقیت جذب دوستان فروان مثبت ، موفقیت داشتن خانواده سالم و مهربان و...
موفقیت تنها پول زیاد داشتن نیست ، موفقیت داشتن زندگی سالم ، داشتن خانواده سالم و شاداب و... است .
حال بر همه این موارد از تواناییها گرفته تا موفقیتهایتان دقت کنید ، تا به حال چقدر بخاطر اینها از خداوند مهربان شکرگزاری کرده اید؟
پس با دقت کامل تواناییها و موفقیت های خود را به یاد بیاوریم و بر روی کاغذ آنها را یادداشت کنیم و هرروز به انها نگاه بیندازیم.
مطالعه متن کامل در سایت میلیاردر ایرانی

با تشکر و سپاس فراوان مطلب مفیدی بود  Good2 Good2

پاسخ

انرژی مثبت باعث نتیجه‌ی مثبت هم می‌شود، پس سعی کنید نیمه‌ی پر لیوان را ببینید و به مسائل منفی فکر نکنید.

همیشه لبخند بزنید، بخندید و با آدم‌های مثبت معاشرت کنید تا هم خودتان حس بهتری داشته باشید و هم کسانی که دور و برتان هستند.
یک دفترچه‌ی یادداشت داشته باشید و هدف‌ها و موفقیت‌های روزانه‌تان را در آن بنویسید. شکرگزاری و رضایت بابت هر کار مثبتی که انجام می‌دهید، باعث تقویت اعتماد به نفس و آرامش درونی شما خواهد شد

۱۳ حقیقت بسیار جالب راجب سازدهنی که حتما باید بخوانید!
چطور صدایتان را نرم و مخملی تر کنید؟ راهنمای آواز برای خوانندگان
چطور به صورت هماهنگ و گروهی آواز بخوانیم؟ چند نکته مهم
چرا تئوری موسیقی برای ویولنیست ها مهم است؟ علامت های مهم ویولن کدامند؟

پاسخ

اعتماد به نفس واقعا همه چیه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهی برای افزایش وزن یا خطری برای سلامتی؟ mahsid khanoum 0 197 03-11-2024، 06:41 PM
آخرین ارسال: mahsid khanoum
  دلیل اعتماد مشتریان به تعمیرگاه مجاز سردخانه ahmad5280 0 2,129 06-07-2023، 01:58 PM
آخرین ارسال: ahmad5280
  فالوور اینستاگرام را افزایش دهید seoface3 2 12,644 10-01-2022، 02:37 PM
آخرین ارسال: akbarrazmy
  اعتماد به نفس بالا به کمک این عادات روزانه (+ یک چک لیست !) sookhtejet 1 4,682 07-06-2022، 11:46 PM
آخرین ارسال: zahraasadi20222021
  تمام راه های تقویت و افزایش اعتماد به نفس! اعتماد به نفس بالا همیشه و همه جا! farafekr 0 4,436 07-05-2022، 02:27 PM
آخرین ارسال: farafekr
  تکنیک های ساده افزایش درآمد و رموز پیشرفت در زندگی چیست sookhtejet 0 2,436 07-03-2022، 11:25 AM
آخرین ارسال: sookhtejet
  با ارزش ترین توصیه های افزایش بهره وری از برایان تریسی sookhtejet 0 262 06-28-2022، 01:01 PM
آخرین ارسال: sookhtejet
  مراسم جوایز فیلم پالم اسپرینگز به دلیل نگرانی از افزایش کرونا لغو شد 31namaa 0 8,760 12-22-2021، 02:15 PM
آخرین ارسال: 31namaa
  تاثیر موسیقی بر افزایش حافظه و تمرکز shila22 0 14,582 12-04-2019، 11:51 AM
آخرین ارسال: shila22
  رژیم افزایش وزن tazeha 0 14,880 08-27-2017، 03:51 PM
آخرین ارسال: tazeha
  رژیم افزایش وزن tazeha 0 11,974 07-31-2017، 04:04 PM
آخرین ارسال: tazeha

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast