امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال سوال در مورد منابع ارشد ساخت و تولید
Bug 
علی اقا خیلی خیلی ممنون که اینقد با ارامش و خوب توضیح دادین
واقع نیک نیمتون برازندتون هست ! ( داش = بزرگمرد)

مرسی علی اقا ، فقط مشکل منبع باز ندارم هر چی باشه میخرم ولی خب فقط قضیه اینه که نمیدونم چی بخونم ! مثلا همین رازفر خوب نمیگم زیاده یا سخته ولی خب قطعا چیزی مئل روابط تیلور یا ارنست مرچنت یا ...البته میگم بازم سادند اینا ولی خب کجای کتابو خوند؟ یا تولید مخصوص مثلا ویکا جین 300 400 صفحه است ! از واتر جت ، سنگ زنی الکتریکی ، اولتراسونیک ، edm,ecm,ebm,lbm و.....البته من همرو خوندم ولی الان خیلی یادم نیست کلی یادمه ! الان اینارو نمیدونم کجاشو میخ شم بخونم؟یا اصلا راه دور چرا طراحی اجزا پوران پژوهان خودش معیار های شکست ، جوش، چرخ دنده ، یاتاقان ، و.......کلش که 5 ماه زمان میبره فقط همین یه درس و....مشکل اینجاست .

من کتاب های جمع بندی هم زیاد دارم ولی خب اصلا نمیشه اکتفا کرد مثلا همین الان رو میزم مجموعه دروس تخصصی ارشد سپاهان، مهدی راستی ، پوریا کوچه باغی و.....

و اینکه علی اقا الان مشکل همینه ! ضمن اینکه زبان و ریاضی و معادلات هم گستره ی زیادی داره و نمیدونم اونارو هم چطور بخونم و از کجاش بخونم

بنظرتون راه حل منطقی هست اگه من سوال های کنکور 79 تا 94 رو بگیرم هر قسمتو دونه دونه بخونم تا ببینم از کجاها اومده تو همه سال ها اونارو بخونم یا باز معلوم نیست خطریه؟

ضمن اینکه مدیریت تولید کتاب خاصی مد نظرتون هست مفید و مختصر باشه ؟ شانسه دیگه یوقت اومد؟

جوشکاری ستاری فر تو سایت هست مگه ؟

و اینکه علی اقا من فقط ساخت میخوام بخونم و بزنم و ارشدمم همین ماشین ابزار میخوام باشه نیازی به خوندن دینامیک و ترمو اینا که نیست چون اینا مال بچه های جامدات یا سیالات یا حرارت و ....هست دیگه درسته؟

بازم ممنون که بی ادعا کامل اطلاعاتو میدین !

من خودمم جز رشتم کارم گرافیکه و وبسایتم بزرگترین وبسایت آموزش فتوشاپ ایرانه iphotoshop.ir و توی زمینه هک سرور و کرک و هک گوشی و کوک کردن رام گوشی و ....پایه ثابتم! ترجمه عمومی هم انجام میدم ( فیلم و سریال تو 9movie.ir ، گرافیستشم هستم )  ایشالله تو این زمینه ها هر وقت هر نیازی داشتی ایمیلمو خدمتت میدم ، همه کاراتو فری انجام میدم ! بالاخره جواب محبت ، محبته ! :X

پاسخ

سپاس شده توسط vahid ، Dash @li

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال در مورد منابع ارشد ساخت و تولید - توسط d@rkness - 02-08-2015، 10:53 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساخت دستگاه مغناطیسی ضدتصادف ماشین جهت کاهش تصادفات جاده ای bahareshirzad 0 240 09-11-2018، 05:52 PM
آخرین ارسال: bahareshirzad
  درخواست بهترین منابع کنکور ساخت و تولید tina45 1 903 11-04-2016، 10:31 AM
آخرین ارسال: Dash @li
Bug دانلود جزوات ساخت و تولید Dash @li 2 5,141 08-11-2014، 01:35 PM
Bug منابع ارشد و معرفی رشته مهندسی ایمنی و بازرسی فنی Dash @li 0 7,110 12-23-2013، 11:32 PM
Bug چارت درسی ساخت و تولید Dash @li 0 4,212 09-11-2012، 06:25 PM
Bug مباحث دروس ارشد Dash @li 0 1,767 09-11-2012، 06:16 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast