امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال دوستان پیشنهاد بدید لطفا لطفا
زنده باشین. نه والا ما به شما نمیرسیم. Laugh1 Laugh1 Laugh1

نه بابا وضع مالی خوب کجا بود بدبختیم .اگه داشتم که الان اینجا نبودم. Dash2 Dash2 Dash2

والا تبلت فروشش همینطور هر ساله داره به شدت افت میکنه ! جز محصولات خوش ساخت اپل مثل ایپد که خودم عاشقشم واقعا سریع و روونه و البته سری های نوت سامسونگ خیلی قدرتمند و کارآمده. من دوستم داره عالیه . خودمم خیلی تو طلبشم. قلمش کولاکه. خوش ساخته. سنسوراش عالین و .....

اتفاقا برعکس حرفاتون تبلت های گرون قیمت فوق العاده قوی هستند و هیچ چیزی کم ندارند.
ببین ملاک قدرت فعلا بر اساس پنجمارک ها هستش. مثلا شما میگی اقا تبلت فلان قیمتش 800000 هزار تومنه ، پنجمارک انتوتوش 30000 هست (یه عدد هست که براساس رم سی پی گرافیک و ....تعلف میگیره ) اما گوشی مثلا زد تری پلاس یا نوت 4 پنجارکش حدود 60000 میشه و نشون از قدرت دو برابری داره در صورتی که قیمتش مثلا 100 200 تومن فرقشه با تبلته.

ببینید من توضیحات بالارو خیلی سعی کردم واضح بدم. تبلت بد نیست. حتی گفتم تو مورد شما تبلت خیلی شاید کمکتون هم بکنه.
این نیاز هست که کالا رو توجیه میکنه. شما نیازت اون هست خب اوکیه چه اشکالی داره . ولی تو حالت جنرال که مردم کمتر سراغ تبلت میرن. شما که وضعت جنرال نیست برای کار خاصی میخواید.

واسه گیم هم فوق العاده ترین چیز دنیا همین تبلت هست. الان مدیا پد های هواووی با قیمت 900 800 هزار تومن و کمی بیشتر سخت افزاری عالی رو تو تبلت دارن و مشخصات خوبی رو دارن و سایز مناسب و جنس بدنه و ...عالی دارن و البته قدرتشون هم بد نیست و بسیار هم روون هستند و خوراک بازی هستند.تعجب کردم چطور از حرف های بالا استنباط کردین تبلت بده یا ضعیفه یا خوب نیست ! گفتیم در شرایط یکسان نسبت به موبایل در یک قیمت ارزش خرید پایین تری دارند ( نسبتا زیاد) همینو بس!

لذا راحت صرف نظر نکنید از ایده اتون و اگه فک میکنید هنوز تبلت مناسب تره روش چشم پوشی نکنید.

سرفیس کی گفته هیبریدیه؟ Cray سرفیس میشه روش مثل کامپیوتر اندروید سوار کرد ولی بوت جداگانه اندروید نداره ! سرفیس همون لپتاپی قدرتمند در قامت یک تبلت هست.
بسیار هم عالی هست ولی قیمتش تو ایران منطقی نیست هنوز .

نوت بوک ها ارزش خرید پایینی دارند. سی پی یو های سری ام که بسیار ضعیف هستند و عملا این محصول رو برای کسایی که پول اضافی دارند مشخص میکنه.
شما 1و5 میدی نوت بوک میگیری با پردازنده ضعیف کره ام یا همون پردازند ه های موبایلی در صورتی که با یک میلیون و نیم من برای دوستم لنوو لپتاپ گرفتم core i 5 نسل پنج ، رم 6 ، گرافیک 2 که تا 3 هم شر میشه ، و......

با این تفاسیر من از خرید تبلت منصرف شدم. و میرم تا بیشتر بررسی کنم محصولات مختلف رو؛
گوشی بگیرم بهتره.(همین دیگه فقط در مورد تفاوت محل کار گوشی و تبلت یه توضیحی بدید وضعیتم روشن میشه )

والا تو بالا خدمتتون توضیح دادم تبلت رو به همین راحتی منصرف نشید. گفتم خدمتتون در قیمت برابر ارزش خرید پایینی نسبت به گوشی دارند ولی فک کنید بده اینطور نیست.
ولی مزایاشم همون صفحه نمایش بزرگشه که کاربرد داره و غیر این حالا !! چی بگم باز توضیح دادم خیلی جامع تو پست قبلیم.

اما در مورد گوشی اگه احیانا جدی بودین تخصص اصلی منه ! کلی گوشی عوض کردم از زد اولترا زد دو نوت 3 نوت 4 سامسونگ اس 4 اس 5 ، هواوی جی 510 جی 610 جی 8 و...الانم نوت 5 که خب عوضش میکنم باز. تجربم تو اون زمینه فوق العاده غنی تر از تبلته. اگه احیانا هر رنج یا بازه قیمتی رو خواستید بررسی کنید بگید . من خود فن و عاشق گوشی ام.

ولی میگم باز خیلی راحت منصرف نشید. نیاز نیاز نیاز نیاز رو بررسی کنید.

تا علی اقای عزیز بیاد من جای ایشون هم بگم که گوشی که 8 اینچی ندارم دکتر ! 8 اینچ که همون تبلته
بزرگترین گوشی رو من داشتم خدابیامرز تانک بود. زد اولترا داشتم که 6.4 اینچ بود و دانشگاه ملقب بود به " قابلمه چیه دست گرفتی"و " از این بزرگتر نبود دیگه" خخخ.
ولی جدا از شوخی قدرت فوق العاده ای داشت و اگه نوشو پیدا کنید که نیست 700 800 تومنه. من پدرشو دراوردم خرابم نشد خودم با چاقو خواستم ببینم پشتش چطوریه که ضد ابه زدم باتری لیتیوم یونیشو ترکوندم . خخخ
تازه به این نمیگفتن گوشی میگن فبلت که میشه مرز بین گوشی و تبلت
بیش از 6 اینچ میشه فبلت البته یکسریا میگن بالای 5.7 اینچ میشه فبلت تا 7 اینچ .
7 اینچ به بالا میشه تبلت

حالا تو بالا توضیح دادم باز 2 2 4 تا کنید ببینید چی میخواید من بگم چه محصولی رو بگیرید ! اگه گوشی باشه هدف که خب تخصصمه کلا.
اگه تبلت هم بود که باز میتون راهنمایی های مفیدی بکنم.
-----------

ببخشید عذر میخوام سوالمم پیام خصوصی کردم هر وقت وقت داشتید پاسخ بدید ممنون میشم.

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دوستان پیشنهاد بدید لطفا لطفا - توسط mhbahrami - 09-18-2016، 11:00 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پیشنهاد اسم شرکت seoface3 0 6,652 09-23-2021، 08:32 PM
آخرین ارسال: seoface3
Bug مهم لطفا همه بیان ببینن رای دادن به خلیج فارس Dash @li 4 1,623 02-13-2014، 07:53 PM
آخرین ارسال: Dash @li

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

آموزش پنیوماتیک آموزش نرم افزار Fluidsim آموزش ریخته گری با ProCast
آموزش کنترل صنعتی آموزش نرم افزار PDMS آموزش نرم افزار کامسول Comsol
آموزش شکل دادن فلزات آموزش نرم افزار Moldflow آموزش ماشین کاری با EdgeCAM
آموزش طراحی کنترل مقاوم آموزش Working Model آموزش پدیده انتقال در کامسول
آموزش حل معادلات دینامیکی آموزش نرم افزار LogoPress آموزش کنترل فعال با رویکرد فازی
آموزش تحلیل المان محدود آموزش‌های رایگان آموزش ریخته گری با ProCast